Cambridge University Press

współpraca PWN i Cambridge University

Grupa PWN i Cambridge University Press aktywnie współpracują w obszarze dystrybucyjnym oraz wydawniczym tworząc najwyższą jakość w nauczaniu języka angielskiego.

Dzięki współpracy dystrybucyjnej podjętej w 2016 roku, bogata oferta Cambridge University Press ELT jest oferowana w sprzedaży bezpośredniej, prowadzonej przez konsultantów PWN w całej Polsce. Jako dystrybutor podręczników, PWN gwarantuje polskim uczniom i nauczycielom dostęp do najlepszych materiałów do nauki języka angielskiego, opartych na wieloletniej tradycji i jakości brytyjskiego wydawcy.

W ramach wspólnej działalności wydawniczej, która została rozpoczęta w 2021 roku, powstają wspólne publikacje nowej generacji. Połączenie sił PWN i Cambridge University Press to współpraca doświadczonych autorów i zespołów redakcyjnych, bazująca na zrozumieniu wyzwań, przed którymi stoją nauczyciele języka angielskiego oraz - młodzież pokolenia Z.

Pierwszy podręcznik PWN i Cambridge University Press już trafia do szkół – nauczyciele będą mogli przygotowywać uczniów do egzaminu maturalnego w formule obowiązującej od 2023 roku z nowym Repetytorium Maturzysty.

Kiedy uczymy się razem, uczymy się więcej - to podejście połączyło Cambridge i PWN, których współpraca, wymiana wiedzy i doświadczenia pozwala tworzyć rozwiązania edukacyjne na miarę XXI wieku i przygotowywać uczniów do skutecznej komunikacji we współczesnym świecie.

PWN to marka znana pokoleniom Polaków, która od ponad 70 lat wydaje najwyższej jakości publikacje edukacyjne i naukowe. Od roku 1997 oferuje cenione zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli serie podręczników do nauki języków obcych wraz z szeroką obudową metodyczną, również multimedialną. Obecnie portfolio językowe PWN obejmuje materiały do nauki sześciu języków obcych.

Cambridge University Press to najstarsze nieprzerwanie działające wydawnictwo na świecie i czołowy wydawca podręczników ELT, związany z Uniwersytetem w Cambridge, którego historia sięga XVI wieku. Wydaje najwyższej jakości materiały do nauki języka angielskiego dla uczniów, studentów i osób dorosłych, publikacje metodyczne dla nauczycieli języków obcych oraz materiały przygotowujące do egzaminów Cambridge English.

Konsultanci CUP Zamów

 

 

Sprawdź ofertę Cambridge University Press & Assessment
na 2023 rok


Obejrzyj katalog

 

współpraca PWN i Cambridge University

 

Repetytorium maturzysty

repetytorium maturzysty

Kurs Face it

współpraca PWN i Cambridge University

Aktualności